.
8 380 36 831

Paieška

Facebook

KĄ VALGYS DARŽELIUOSE

 

 

Partneriai

 

Dabar naršo

Dabar svetainėje 39 svečiai ir narių nėra

Kontaktai

ŠALČININKŲ R. JANČIŪNŲ UNIVERSALUS DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Darželio g. 32, Jančiūnų k., LT-17154, Šalčininkų r. sav., tel. (8 380) 36831,

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., janciunu.darzelis@gmail.com. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191410444

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Direktorius:

Direktorė  Nijolia Voitkevičienė

III vadybinė kategorija

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., janciunu.darzelis@gmail.com,  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel.:  8380 36 831

PEDAGOGAI:

Danuta Gladka

Ikimokyklinės grupės auklėtoja, vyr. auklėtoja

el. p.:  janciunu.darzelis@gmail.com

tel.: 8 380 36 831

Diana Jezulevič

Neformalaus ugdymo pedagogė,

Mokytojo kv. kat.

el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel.: 8 380 36 831

Svetlana Valiukienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja

el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel.: 8 380 36 831